Welcome To Jeomed

  • Being the best in Turkey by continuously developing the successful position reached at home and abroad, with advanced technology knowledge, dynamic and competent staff, customer-oriented approach
  • Ülkemizde ve dünyada, medikal alandaki en son gelişmeleri yakından takip ederek bünyesine katmak. Tıbbi teknolojiye ayak uydurarak, dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmeti sunmak.
  • Müşterilerimize sağlık sektörüyle ilgili dünya standartlarında en yeni ve gelişmiş ürünleri ve hizmetleri sunmak.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak
  • Çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli olarak arttırmak.

Vizyonumuz

Çağdaşlığı ve kaliteyi, çalışanlarımızla donanımlarımızla ve güler yüzümüzle bir bütün olarak tüm hizmetlerimize yansıtarak. Türk ekonomisine katkıda bulunmak ve tasarruf sahiplerinin birikimlerinin en iyi şekilde değerlendirebilmek için, Türk ve uluslararası sermaye piyasalarında; ürün ve hizmet kalitesinde norm koyan, yenilikler geliştiren, ülkemizin ve dünyanın en iyi kuruluşu olup sektörde örnek olmaktır.

Misyonumuz

Dünyada meydana gelen gelişmeleri süratle hizmetlerine yansıtan, çağdaş ve farklı olabilen, müşteri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren, temsil ettiğimiz markaların tercih edilmesinde, sektörde maksimum düzeyde etki sahibi olan bir güç olmaktır.

Kalite Politikamız

Daima Yüksek Kalitede Üretim Yapmayı Amaçlayan, Sürekli Gelişen Teknoloji ile Birlikte Gelişmeyi Kendine Amaç ve ilke edinen firmamız için, Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutmak Ve Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına Uymak Öncelikli Görevimizdir.